Klacht: Artikel noch geleverd, noch geld terug

Ebrulya op 22 mei 2013 over budgethouse.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn vader heeft op 13 december 2012 bij Budgethouse.nl een Samsung 5300 Blu-Ray speler besteld. Na het bedrijf meerdere malen gebeld en gemaild te hebben is er tot op heden geen reactie terug gekomen en is het artikel niet geleverd of het geld terug gestort.We zijn inmiddels ruim zes maanden verder.

Gewenste Oplossing:

Wij verzoeken budgethouse.nl binnen 5 werkdagen het aankoopbedrag terug te storten op het rekeningnummer van mijn vader. Dit is vandaag ook telefonisch medegedeeld door een instantie die er anders een officiele zaak van gaat maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over budgethouse.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over budgethouse.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)