Klacht: Lekkage na controle door monteur

kamila.k.bie op 06 maart 2020 over Breman Installatiegroep in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Breman Installatiegroep has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 maart 2020
Reactie van het bedrijf:

dag Kamilia, van mijn collega van de betreffende vestiging heb ik inmiddels begrepen dat er contact is geweest met u. Ook begrijp ik dat er een afspraak met de monteur gepland staat. Om die reden sluit ik de melding op...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 6 maart 2020

Na een controle door een monteur van Breman Installatiegroep op 6 februari, ontdekte de klager een lekkage in zijn woning. Water stond in de gang en de vloerbedekking was beschadigd, wat volgens de klager het gevolg was van de werkzaamheden van de monteur of een bestaande lekkage die niet was verholpen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Een maand geleden op 6 februari is een montuer hier op controle geweest, terwijl dat niet eens nodig was aangezien paar dagen eerder al iemand is geweest voor een storing.
Ik word vandaag wakker en ik zie dat er water in mijn gang staat. Ik heb de vinyl in de gang opgetild en het betonnen vloer eronder is absoluut nat en er staat water op. De laminaat en de ondervloer in de woonkamer zijn ook kapot. Dit had ik al eerder gezien, maar ik wist echt niet waarom dat was. Ik kijk in de ketelkast en ja hoor, de afvoer van de ketel lekt. Het druppelt ook langzaam, dus om zo’n schade aan te richten moet het al minstens een maand lekken, als niet langer. Ik weet dus 100% zeker dat dit komt door de monteur of dat het al langer gebeurt en de monteur heeft er niks aan gedaan.
Toen ik Breman had gebeld om een afspraak te maken wilde ik dit vermelden, maar ik werd elke keer onderbroken door de telefoniste.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dit onderzocht wordt en de schade wordt vergoed.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Breman Installatiegroep over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Breman Installatiegroep in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Breman Installatiegroep een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Breman Installatiegroep

Heeft op 06 maart 2020 om 13:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

dag Kamilia,

van mijn collega van de betreffende vestiging heb ik inmiddels begrepen dat er contact is geweest met u. Ook begrijp ik dat er een afspraak met de monteur gepland staat. Om die reden sluit ik de melding op deze site. Onze excuses als de service niet naar wens is geweest.

Met vriendelijke groet,

Breman

kamila.k.bie

Heeft op 06 maart 2020 om 14:17 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Er staat inderdaad een afspraak vast met een monteur, maar dat verandert niet het feit dat mijn vloer kapot is door de vorige monteur. Excuses repareren mijn laminaat niet.

Alle klachten die gemeld zijn door kamila.k.bie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM