Klacht: Grijsdekking mislukt/ knippen niet naar wens

Nazifenaz op 19 juli 2017 over Brainwash Kapper in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Kappers
Status Open
Datum 19 juli 2017

Op 17 juli 2017 heeft een klant een behandeling ondergaan bij Brainwash Kapper, waarbij de grijsdekking niet succesvol was en het knippen niet naar wens verliep. De klant ervoer irritatie door de lange nagels van de kapster tijdens het wassen en was ontevreden over het eindresultaat, met zichtbaar grijs haar en een ongelijk kapsel. Hoewel er een kleurgarantie is aangeboden, kan de klant deze vanwege vakantie niet inroepen.

Mijn Klacht:

Hallo, op 17-07-2017 ben ik op kronenburg behandeld door een medewerker, tatoeage op linkerarm met haar geboortedatum en tijd. Tijdens het wassen werd ik meerdere malen in de hoofdhuid gerokt door haar lange nagels, wat mij al begon te irriteren. De kleur heeft de grijs niet gedekt, zij vond het duidelijk niet leuk en liet het ook merken! Het knippen ging helemaal verkeerd, ze pakte willekeurig wat plukjes van droog haar zonder nat te spuiten en knipte ook willekeurig plukjes weg. Nu heb ik een kapsel met vlekjes van niet voldoende gedekte grijs en plukjes haar die uitsteken, kortom een kapsel wat niet in vorm te krijgen is! Heb wel kleurgarantie gekregen maar kan niet gaan wegens vakantie.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek haar excuses voor het knipgedrag.
Wil of geld terug.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM