Klacht: 3 cm brede laag tegelijk geknipt

Chansheo op 16 april 2016 over Brainwash Kapper in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Kappers
Status Open
Datum 16 april 2016

Een klant van Brainwash Kapper in Capelle aan den IJssel was ontevreden over de snelle knipbeurt, waarbij de kapster grote lagen van 3 cm tegelijk knipte en binnen 10 minuten klaar was. De klant ervoer de houding van de kapster als geïrriteerd en vond de wastafel onhygiënisch, wat leidde tot de beslissing om niet meer terug te keren naar deze kapperszaak.

Mijn Klacht:

Ik ben gewend 1/2 uur tot 3/4 uur in model geknipt te worden. De kapster van Brainwash koperwiek, Capelle a d IJssel was in 10 min klaar met mijn haar. Ze nam tegelijk lagen van 3 cm breed in haar hand en knipte mijn haar. Ik ben in de afgelopen jaren al bij 5 kappers geweest maar heb dit nog nooit meegemaakt. Geïrriteerd vroeg ze: “wat wil je dat ik nog meer doe.” Deze kapster mag de basisopleiding knippen opnieuw doen! Daarnaast werd mijn haar gewassen in een wastafel die nog flink besmeurd was met verf van een vorige klant. Ik ga in elk geval nooit meer naar Brainwash.

Gewenste Oplossing:

Iets meer tijd besteden aan het knippen door zorgvuldig telkens haarlagen van 1 cm op te nemen en te knippen. Wastafels na elke wasbeurt schoonmaken ivm hygiene.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brainwash Kapper

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brainwash Kapper nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM