Klacht: Zeer regelmatig niet of veel te late bezorging van mijn krant.

Klantnr. 2691012 op 13 september 2021 over Brabants dagblad in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Media
Status Open
Datum 13 september 2021

Er is een klacht ingediend over de frequente en late bezorging van de krant door Brabants Dagblad, die al meer dan acht weken aanhoudt. Ondanks een brief aan de hoofddirectie en meerdere meldingen, heeft de klager slechts beperkte reactie ontvangen. De klager overweegt om het kwartaalbedrag te storneren bij de volgende automatische incasso, na het kopen van losse kranten in de winkel.

Mijn Klacht:

Ik heb reeds meer dan acht weken zeer regelmatig last van het niet of zeer veel te laat bezorgen van mijn krant. Op 23/8 een brief gestuurd aan de hoofddirectie over de zeer slechte bezorging van de krant. Helaas geen reactie op mijn brief gehad van het management.
Na meerdere meldingen en mails van mij eindelijk op 10 september een mail van uw medewerkster Monique Triepels ontvangen met daarop maar 1 antwoord op de drie door mij gestelde vragen.
Als wij ‘s-morgens opkomen tussen 08.00 en 09.00 uur en weer geen krant hebben ontvangen lopen wij naar het winkelcentrum (150 m van ons vandaan) en kopen daar een krant.
Bij de eerstvolgende automatische incasso van uw bedrijf zal ik het kwartaalbedrag storneren en onder aftrek van de door mij gekochte losse verkoop het juiste bedrag aan u overmaken.
Het mom van vakantieperiode duurt bij u inmiddels bijna 10 weken en dat is wel een erg lange smoes.

Groetjes,
Jan Smuilders

Gewenste Oplossing:

Met een dagelijkse juiste bezorging van de krant.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brabants dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brabants dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Klantnr. 2691012
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM