Klacht: leuke acties wanneer je er gebruik van kunt maken

Elly Twilt op 24 juni 2017 over Brabants dagblad in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Media
Status Open
Datum 24 juni 2017

Een gebruiker van het Brabants Dagblad ervaart problemen met het downloaden van spaarkaarten voor de wellness actie en kan zich niet aanmelden voor de cadeau actie. Ondanks meerdere pogingen, waaronder contact met de klantenservice en het aanmaken van nieuwe wachtwoorden, heeft de gebruiker geen succes geboekt en twijfelt aan de haalbaarheid van de cadeaus.

Mijn Klacht:

Nergens te vinden waar je de spaarkaarten voor de wellness actie kunt downloaden. Ook kan ik me met geen mogelijkheid aanmelden voor de cadeau actie van het BD, van alles geprobeerd, gemaild met de klantenservice, nieuwe paswoorden aangemaakt, helaas dit alles zonder succes, dus die cadeaus zullen wel weer luchtkastelen zijn!

Gewenste Oplossing:

geen oplossingen ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brabants dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brabants dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM