Klacht: Krant niet bezorgd.

peter120350 op 16 februari 2021 over Brabants dagblad in de categorie Media

Brabants dagblad klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Media
Status Open
Datum 16 februari 2021

Er wordt geklaagd over het regelmatig niet ontvangen van de krant van het Brabants Dagblad, wat leidt tot teleurstelling, vooral voor een gehandicapte lezer die niet digitaal kan lezen. Daarnaast is het moeilijk om contact te krijgen met de klantenservice. De klager benadrukt dat er altijd op tijd betaald wordt en dat het probleem niet eenmalig is.

Mijn Klacht:

Het is triest . Zo vaak geen krant. En je kunt maar moeilijk contact krijgen met de kantenservice. We kunnen hem digitaal lezen, maar mijn man is gehandicapt en kan dit niet. Hij verheugt zich elke dag op de krant en als hij dan niet komt is dat een grote teleurstelling. Ik denk dat we er toch genoeg voor betalen en dat doen wij ook altijd keurig op tijd. Als het Brabants Dagblad zich ook aan de afspraken zou houden dan hadden wij deze problemen niet. Het gaat echt niet om een 1 malige fout .

Gewenste Oplossing:

Wij zouden blij zijn als er enige regelmaat in de bezorging komt.

Alle klachten die gemeld zijn door peter120350
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM