Mijn Klacht:
In oktober 2015 zijn we overgestapt naar Eneco van Oxxio. Bij Oxxio moesten we een borgsom betalen van 400€ bij het aansluiten. Dit kregen we terug bij beëindiging van het contract. Inmiddels is het 23 december en hebben we nog niks. In de voorwaarden staat vermeld uiterlijk binnen 6 weken na eindfactuur. Eindfactuur was 30 oktober dus het termijn van zes weken is twee weken geleden verlopen. Als je dan belt word je heel brutaal te woord gestaan, elke medewerker verteld je iets anders en niemand kan iets voor je doen behalve een berichtje schrijven voor een andere afdeling.
Ook staat er in de voorwaarden van Oxxio dat een openstaandbedrag van de borg word afgetrokken. Omdat ik de eindnota moest betalen wou ik het van de borg laten afhalen maar dat kon niet volgens Oxxio want de extra incasso kosten zouden dan ook bij mij verhaald worden. Dat gaat ook instrijd van hun eigen voorwaarden! Ik snap er geen snars meer van. Waarom zijn er voorwaarden als het bedrijf zich er niet aan houd?
Als ik een week te laat ben word ik bijna afgesloten!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik deze week nog mijn borgsom plus de rente van de afgelopen twee jaar op mijn rekening heb. Ook in de voorwaarden word vermeld dat ik recht heb op een deel van de rente die is verkregen over mijn geld.
Het lijkt mij ook dat een excuus van Oxxio op zijn plaats is.

