Klacht: vergeten afdrukken van de voucher

raf gabriels op 22 oktober 2018 over Bongo in de categorie Coupon Sites

Bongo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Bongo
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 22 oktober 2018

Een consument heeft problemen ondervonden bij het afdrukken van een verlengde Bongo-voucher, die oorspronkelijk op 12 april 2018 zou vervallen. De consument vraagt zich af of er nog recht bestaat op de voucher, gezien de situatie met het afdrukken.

Mijn Klacht:

mijn bongobon verviel op12042018 dit heb ik toen verlengd ik moest mijn voucher afdrukken en dat is verkeerd gelopen ,heb ik daar nu nog recht op!!!

Gewenste Oplossing:

Wij hadden die van onze oudste dochter gekregen en door het overlijden van ons jongste dochter is alles verkeerd gelopen!!kunnen jullie dat zien dat deze reeds verlengd was

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM