Klacht: Misleiding van kinderen

riandeheer op 10 augustus 2016 over Bongo in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bongo
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 10 augustus 2016

Een klager stelt dat Bongo kinderen via Facebook misleidt door hen naar de website askbongo te lokken, waar ze sms-berichten kunnen versturen zonder zich bewust te zijn van de kosten van 3 euro per sms. Volgens de klager is deze informatie slecht zichtbaar op de website, die bovendien veel afbeeldingen van kinderen bevat. Daarnaast worden de antwoorden op de sms-berichten als onzinnig en verzonnen ervaren.

Mijn Klacht:

Kinderen worden via Facebook verleidt naar de website van askbongo te gaan en dan een sms te sturen. Ze beseffen niet dat het 3 euro per sms kost (en dat hun ouders dat betalen). De website vermeld het in een klein hoekje op de website en vertoont verder heel veel foto’s van kinderen etc. De antwoorden die ze trouwens geven op de sms zijn onzinnig en verzonnen, Waardeloos.

Gewenste Oplossing:

Als de website stopt en de gebruikers terugbetaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bongo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bongo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM