Klacht: Ik ga niet betalen!

Fdiallo op 24 april 2017 over Bongo in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bongo
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 24 april 2017

Een klant van Bongo ontvangt herhaaldelijk berichten van het bedrijf en ontdekt dat er een abonnement is aangemaakt, waar hij niet om heeft gevraagd. Hij is verrast door de kosten van 52 euro en vindt dit onterecht.

Mijn Klacht:

Ik krijg de hele tijd berichten van bongo. En krijg ik te zien dat ik opeens een abbonementendienst ben! Dat vind ik best apart en nu staat er opeens dat ik 52 euro en nog wat moet betalen ik vind dat niet kunnen.

Gewenste Oplossing:

Als u dit probleem oplost en mij niet laat betalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bongo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bongo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM