Klacht: Bon waardeloos geworden

bobbij13 op 23 april 2014 over Experience gifts in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 april 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een bon van Experience gifts via vakantieveilingen gewonnen. Die had ik gebruikt om een bon te kopen voor een helikoptervlucht.
Het was geldig tot augustus 2014. Nu zijn ze failliet, en kreeg een mail van Group Deal dat Experience gifts er mee was opgehouden en hun de deals (avonturen ) overnamen.
Maar natuurlijk namen ze niet de bonnen over die nog verzilverd moesten worden.
Als ik op internet kijk, lijkt het of ze opnieuw zijn begonnen, het lijkt verdacht veel op de dingen die ze toen ook aanboden. En wat naam betreft lijkt het veel op elkaar.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn helikoptervlucht toch zou kennen doen, en anders mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Experience gifts

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Experience gifts nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten