Klacht: Ze luisteren weer eens niet en helpen niet !

ZouZoutje op 07 mei 2020 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 7 mei 2020

Een klant van Bol.com heeft problemen ervaren met het retourneren van een bestelling via Albert Heijn, waar geen printer aanwezig is voor retourlabels. Ondanks het indienen van bewijs dat de retour is ingeleverd, voelt de klant zich niet serieus genomen door de klantenservice, die volgens hem niet beleefd is en weigert om de situatie verder te onderzoeken.

Mijn Klacht:

Het gaat om bestelling 2773705150 Ik heb iets retour gestuurd en hun werken met Albert Heijn en PostNL ! Albertheijn is de dichtstbijzijnde locatie om iets retour te sturen maar ze hebben hier geen printer dus geven gewoon een retour ticket als afgifte bewijs !! Dit gaat al jaren zo !!! Heb ik ook vaak aangeven ! Nu is mijn retour kwijt geraakt , maar ik heb bewijs in vorm van een mail dat me retour is ingeleverd en dat retour ticket wat Albert Heijn altijd geeft! Ik heb vaaaaak contact met Noo gehad maar ze zijn alles behalve beleefd want ze horen gewoon te controleren of ik de waarheid spreek en dat heb ik ze meerdere malen duidelijk gemaakt bel even naar albertheijn of stuur een mailtje dan hoor je dat ik alleen dat alles bewijs krijg!!!!! Maar tot nu toe weigeren ze die kleine moeite te nemen en ik sta weer in mijn recht al weken ! Hun werken samen met Albert Heijn om te retouren niet ik !! Dus doe jullie werk !!!!! En dan heeft 1 collega van Bol Nigel genaamd het probleem voor mij opgelost ! Hij zei ik zie dat ze er een zooitje van hebben gemaakt en hij had hem eruit gehaald en als kwijt in de conputer gezet ! Probleem opgelost voor mij !!! Nu krijg ik eergister gewoon een gloed nieuwe factuur dat ik alsnog moet betalen voor iets wat ik terug heb gestuurd , wat opgelost was !!! Ongelovenlijk !! En onacceptabel!!

Gewenste Oplossing:

Als ze hun werk fatsoenlijk doen en de moeite nemen contact op te nemen met albertheijn !!! Dan is dit zo opgelost want ik lieg niet !!!! En ze gaan dit goed maken met mij !!! Ben er helemaal klaar mee na weken !! En dit is niet de eerste keer dat ik weken ellende heb met een onzinnig probleem en onbeschofte medewerkers van bol op Nigel na !!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht ZouZoutje

5 jaren geleden - Nog altijd geen fatsoenlijke reactie !!

Alle klachten die gemeld zijn door ZouZoutje
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM