Klacht: Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis.

M. Knippels op 12 mei 2014 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste heer Knippels, Bedankt voor ons fijne telefoongesprek. Met vriendelijke groet, bol.com webcare team

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 12 mei 2014

Een klant heeft op 7 mei 2014 een boek besteld bij Bol.com met de verwachting het de volgende dag te ontvangen, maar op 9 mei was het boek nog steeds niet geleverd. Na contact met de klantenservice, waar de wachttijd veel langer was dan aangegeven, kreeg de klant geen passende oplossing en werd de schuld voor de vertraging bij PostNL gelegd, wat de klant als onterecht beschouwde. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

In alle goede vertrouwen een leuk boek voor moederdag besteld bij Bol.com besteld op 07-05-2014. Het is reeds 09-05-2014 en nog geen boek mogen ontvangen.

Gebeld naar de klantenservice. “de gemiddelde wachttijd bedraagt 3 minuten”, 27 minuten later heb ik dan eindelijk iemand aan de telefoon. Solomon. Iemand die met een hoop excuses en sorry komt, maar nog niet één passende oplossing geboden.

Ik heb zelf aangegeven dat ik nog akkoord kan gaan als het product alsnog de volgende dag geleverd wordt (het is nu 09-05-2014). Dit was echter niet mogelijk, want het de fout van PostNL. Erg makkelijk de schuld verschoven van Bol.com, terwijl zij de partij zijn die onder de voorwaarde van voor 23:00 besteld is de volgende dag in huis het product aanbiedt.

In het verleden altijd bij Bol.com besteld en dit ook als prettig ervaren. Maar door deze ervaring en vooral de geboden hulp vanuit de klantenservice, maken dat ik geen vertrouwen meer heb ik Bol.com.

Gewenste Oplossing:

Ik wil het product uiterlijk 10-05-2014 nog ontvangen en een compensatie lijkt me allerminst redelijk. Dit om het feit dat ik bij een gemiddelde wachttijd 27 minuten heb moeten wachten en omdat de leveringsvoorwaarde niet wordt nagekomen. Het ergste vindt ik nog dat er nonchalant op wordt gereageerd en er niet één oplossing wordt geboden. Zelfs bij verzoek om een leidinggevende wordt er niet thuis gegeven. De klant wordt weer lekker als nummer en niet belangrijk weg gezet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 12 mei 2014 om 10:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer Knippels,

Bedankt voor ons fijne telefoongesprek.

Met vriendelijke groet,
bol.com webcare team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM