Klacht: Tv kapot binnen fabrieksgarantie, bol.com repareert niet en geeft geen geld terug

Maarten Hoogteijling op 06 september 2022 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 6 september 2022

Een klant van Bol.com meldt dat zijn Samsung tv na anderhalf jaar defect is geraakt. Hoewel Bol.com de tv retour heeft gemeld met de belofte van terugbetaling, is de tv inmiddels "kwijt" en wordt de garantie niet nagekomen. De klant is hierdoor zowel de tv als het geld kwijt.

Mijn Klacht:

Mijn Samsung tv is na een anderhalf jaar kapot. Bol.com meld hem retour aan zodat ik mijn geld terug zou krijgen. Nu is inmiddels de tv “kwijt” en bol.com komt de garantie niet na! Weg tv, weg geld!

Gewenste Oplossing:

Zoals aangegeven door bol.com, wens ik mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Maarten Hoogteijling
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM