Klacht: Reparatieservice totaal nutteloos

tclemens op 04 juni 2014 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 4 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste heer, Hartelijk dank voor ons telefoongesprek. We zijn samen tot een passende oplossing gekomen. Ik wens u een prettige dag toe. Met vriendelijke groet, Bol.com Webcare Team

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 4 juni 2014

Een klant heeft zijn telefoon op 11 mei opgestuurd naar de reparatiedienst van Bol.com voor een defect scherm, maar ontving deze pas op 2 juni terug zonder dat het probleem was opgelost. De klant constateerde dat er alleen een software-update en een fabrieksreset waren uitgevoerd, en is ontevreden over het gebrek aan compensatie, zoals een tijdelijke vervangende telefoon, voor de tweede keer dat hij zijn toestel moet missen. Na het indienen van een klacht per e-mail ontving hij geen bevredigend antwoord.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn telefoon opgestuurd naar de reparatiedienst om hem te laten repareren op 11/05 (reparatienummer BC10163327) voor een defect scherm. Ik heb hem op 02/06 eindelijk teruggekregen om tot mijn uiterste ontevredenheid te ontdekken dat het probleem totaal niet opgelost was.

Ik heb uiteindelijk vast gesteld dat zij enkel een software update hebben gedaan, en een factory reset. Ik vind het schandalig dat zij na deze niet eens nagekeken hebben of het defect op mijn telefoon wel degelijk verholpen was.

Ik vind het ook belachelijk dat zij mij geen compensatie aanbieden, zoals een tijdelijke vervanging voor mijn telefoon aangezien ik deze nu voor de TWEEDE keer een maand lang moet missen.

Ik heb een mail gestuurd naar bol.com om deze klacht in te voegen, het enige antwoord dat ik heb gekregen zijn instructies om mij artikel bij de reparatiedienst aan te melden.. Dat weet ik ondertussen ook wel te doen, aangezien ik het nog geen maand geleden gedaan heb.

Ik heb al heel vaak bij bol.com besteld, en ik ben altijd al tevreden geweest, maar deze keer ben ik echt ontgoocheld door de onprofessionele aanpak van hun naverkoopdienst, reparatieservice en algemene klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Een compensatie of een tijdelijke vervanging voor mijn telefoon

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 04 juni 2014 om 14:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer,

Hartelijk dank voor ons telefoongesprek. We zijn samen tot een passende oplossing gekomen.

Ik wens u een prettige dag toe.

Met vriendelijke groet,
Bol.com Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM