Mijn Klacht:
Ik heb een Philips IPL apparaat (Philips Lumea Advanced BRI923/00 – IPL lichtontharing) gekocht in de aanbieding via Bol.com. Deze is binnen enkele maanden kapot gegaan waarvoor ik hem heb opgestuurd voor reparatie (binnen de garantie). Het apparaat was niet meer te repareren en is er besloten door Bol.com om mij het geld terug te storten en geen nieuw apparaat te sturen.
Ik heb hierover contact opgenomen met de klantenservice, want ik wil het geld niet terug, maar ik zou graag hetzelfde apparaat opgestuurd krijgen (welke ook nog gewoon te koop is op Bol.com).
Dit is schijnbaar geen optie, ik zou het opnieuw moeten aanschaffen, echter is het apparaat nu niet meer in de aanbieding en zou ik 60 euro meer moeten betalen.
Dit vind ik uiters klant onvriendelijk.
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag een nieuw apparaat opgestuurd krijgen.
Philips Lumea Advanced BRI923/00 - IPL lichtontharing

