Mijn Klacht:
Op 14 mei 2015 heb ik een tent besteld bij bol.com. Er is op dat moment gekozen om de betaling achteraf te doen. Er is betaald, helaas is dit mislukt (zonder mijn weten).
Vanmiddag kreeg ik ineens een brief van bol.com dat ik een betalingsachterstand heb. In deze brief staat beschreven dat ik op 16 juni 2015 een herinnering van deze achterstand heb gehad. Echter is deze herinnering nooit ontvangen. Wat ik nu erg jammer vind, is dat er extra herinneringskosten zijn toegevoegd aan de betaling omdat ik te laat ben met betalen. Wanneer ik de eerste betalingsherinnering, zoals beschreven is, op 16 juni had gehad, had ik deze op dat moment meteen betaald.
Gewenste Oplossing:
Het liefste zou ik het geld van de herinneringskosten terug willen. Dit omdat ik nooit de eerste herinnering heb gehad zoals vermeld staat in de brief.

