Mijn Klacht:
Ik ben in het bezit van een samsung combimagnetron deze twee jaar geleden gekocht bij bol.com. Echter de oven begon na een loop van tijd een kuur te vertonen, hij ging namelijk bij het aanzetten van de oven een hoge pieptoon genereren en zodra de oven op temperatuur was verdween deze piep.
– eerst contact opgenomen met de klantenservice met de vraag of er nog garantie op zat en hoe de procedure is. De vrouw die ik aan de lijn kreeg wist mij te vertellen dat er nog garantie op zit en dat de oven aan huis gerepareerd zou worden.
– vervolgens heb ik de oven aangemeld op 09-11-2014 via mijn persoonlijke pagina van bol.com met de klacht erbij.
– na twee weken nog niks vernomen te hebben heb ik ze zelf gebeld met de vraag of er al iets bekend was wanneer ze zouden komen voor de reparatie. dit keer wisten ze mij niks te melden alleen dat hij in behandeling was.
– weer twee weken laten krijg ik ineens een mail van bol.com dat de oven niet aan huis wordt gemaakt en dat ze de oven komen ophalen. de ophaaldatum was ook vermeld 03-12-2014 tussen 09:00 en 12:00 uur.
– gelijk gebeld met de klantenservice met de vraag waarom ze ineens niet meer aan huis komen repareren. Hier kreeg ik geen duidelijk antwoord op en ik moest hem maar gewoon mee geven met de transportdienst. gelijk gevraagd hoe lang ik de oven kwijt zou zijn en daar kreeg ik het antwoord op maximaal 4 weken. dus met andere woorden ze laten je zitten zonder oven want ze kunnen geen vervangend toestel aanbieden. De medewerker zei: dit is geen service van ons die wij bieden.
– uiteindelijk de oven op een andere datum 05-12-2014 laten ophalen een datum die ik zelf heb gekozen.En niet een datum die bol.com bedacht heeft voor mij zonder overleg.
– na twee weken was de oven terug van de reparatieservice nij bol.com gerepareerd en kon ik een datum kiezen om het terug in ontvangst te nemen, ik koos 23-12-2014.
– op 23-12-2014 stond er rond kwart over 12 een jongen van de pakketdienst voor de deur met de mededeling dat hij niet wist wat hij kwam doen! vervolgens hem verteld dat hij mijn oven kwam bezorgen. de beste jongen is gaan zoeken in zijn busje maar trof geen oven aan. hij melde ons dat hij ging kijken in de opslag en dat bij binnen een uur terug zou zijn maar we hebben hem nooit meer gezien.
– ik weer bellen met bol.com met de mededeling dat ze de oven niet bezorgd hebben. ze zouden gelijk actie ondernemen en de prioriteit op hoog zetten. een dag later kreeg ik een mail van ze terwijl ze eigenlijk telefonisch contact met me zouden opnemen dat ze de oven op 30-12-2014 als nog komen bezorgen. Ik heb dus de hele kerst zonder oven gezeten!
– vandaag 30-12-2014 is de oven bezorgd en na deze te hebben uitgepakt kom ik tot de ontdekking dat de oven beschadigd is en dat de bodemplaat van de oven helemaal is verwrongen hij kan niet meer op vier pootjes staan.
– gelijk gebeld met de klantenservice en daar kreeg ik weer te horen dat ze het allemaal zo vervelend voor me vinden ( dit al vaak van de klantenservice gehoord) en ze biedde me aan om de oven weer ter reparatie aan te bieden. Ik wilde hier niet mee akkoord gaan dit ivm het verloop van de reparatieservice, ik ben namelijk bang dat ze me weer door de hele procedure laten gaan en dat de oven niet gemaakt wordt.
– na meer dan 30 min met hun aan de lijn te hebben gezeten heb ik de moed maar opgegeven en mijn oven weer ter reparatie aangemeld.
waar ik van baal is dat ze de klant niet serieus nemen en dat ze niet opzoek gaan naar een passende oplossing ze laten je gewoon zitten met de ellende. en bieden continu hun excuses aan maar ondernemen gewoon niks!
ik zou in het vervolg geen apparatuur meer bestellen bij bol.com want ze willen alleen verkopen en geen service verlenen!!!
Gewenste Oplossing:
ik ben pas tevreden als ze echt met een passende oplossing komen bijvoorbeeld een nieuwe oven of reparatie aan huis.

