Klacht: Bezwaar onterechte incasso wordt afgewezen

Damzi op 08 februari 2013 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Wij hebben uw klacht in behandeling genomen. Inmiddels is er contact met u opgenomen. Hopelijk is uw klacht naar tevredenheid opgelost. Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u contact met ons opnemen in antwoord op de verstuurde...

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 8 februari 2013

Een klant van Bol.com heeft een retourzending gedaan en ontving een bevestiging, maar bleef betalingsherinneringen ontvangen. Na contact met Bol.com, dat aangaf dat de retour nog niet verwerkt was, schakelde een incassobureau zich in. Het bezwaar van de klant tegen de incasso werd door Bol.com afgewezen, waardoor de klant alsnog moet betalen.

Mijn Klacht:

In november een aantal artikelen besteld en één artikel weer geretourneerd. Retourbevestiging hiervan ontvangen, desondanks bleven de betalingsherinneringen binnenkomen.
Contact opgenomen met Bol.com (via de mail), ik hoefde niets te doen, was gewoon nog niet verwerkt. Toch is er een incassobureau ingeschakeld. Bol.com kon hier niets meer aan doen (volgens eigen zeggen) en ik moest het maar met het incassobureau oplossen.

Ik heb een bezwaar ingediend bij dat incassobureau, met de hele mailwisseling van Bol.com waarin dus staat dat ik niets hoef te doen en de herinneringen mag negeren, en ook de retourbevestiging van Bol.com.

En nu heeft Bol.com mijn bezwaar afgewezen en moet ik dus alsnog gaan betalen aan het incassobureau, voor een onterechte incasso! En opnieuw kan Bol.com volgens zichzelf er niets aan doen, en moet ik het oplossen met het incassobureau.

Gewenste Oplossing:

Dat Bol.com zijn administratie eens op orde maakt en dat incassobureau van mijn nek haalt. Ik heb hier niet om gevraagd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Bol.com beoordeeld.

Bol.com

Heeft op 12 februari 2013 om 11:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Wij hebben uw klacht in behandeling genomen.

Inmiddels is er contact met u opgenomen. Hopelijk is uw klacht naar tevredenheid opgelost. Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u contact met ons opnemen in antwoord op de verstuurde e-mail.

Met vriendelijke groet,
bol.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM