Mijn Klacht:
Op 12 januari s avonds laat, speelgoed besteld voor mijn zoon, voor 81,80 euro. Op 13 januari \’s ochtends vroeg, ziet mijn vrouw dit artikel bij diverse andere webshops voor 30-40 euro goedkoper! Direct de bestelling geannuleerd, nog vóór 9 uur.
Plotseling zie ik \’s middags in mijn account, dat externe verkoper Quality Shops, de bestelling tóch gaat verzenden. Direct gebeld met bol.com en de telefoniste adviseert mij om de bestelling te weigeren aan de deur. Zo gezegd zo gedaan. De volgende dag zie ik via de track en trace code van DHL dat de bestelling retour afzender gaat. Volgens de telefoniste bol.com zou e.e.a.automatisch gaan en krijg ik vanzelf de via iDeal betaalde 81,80 terug.
Na ruim 2 weken niets gehoord te hebben en geen geld terug gezien te hebben, bel ik 27 januari \’s avonds voor de 2e keer met bol.com. Zij zullen externe verkoper Quality Shops een mail sturen en ik zal binnen 1 week mijn geld terug krijgen (Quality Shops krijgt van bol.com 2 dagen de tijd, + een paar dagen verwerkingstijd van de betaling).
Na bijna 1 week, heb ik niks gehoord, dus vanavond maar even weer gebeld met bol.com voor de 3e keer. De telefonist zal zorgen dat er morgen (weer) contact wordt opgenomen met Quality Shops en dat het nog een week kan duren voordat ik mijn geld terug krijg. Hij staat mij vriendelijk te woord en begrijpt dat het vervelend is en biedt zijn excuses aan. Maar daar koop ik natuurlijk niks voor.
Ik deed bewust zaken met bol.com, waarvan ik dacht dat het een gerenommeerde en betrouwbare webshop was. Nu ben ik echter toch afhankelijk van een onbekende externe verkoper. Dat kan toch niet de bedoeling zijn? Voortaan zal ik mij wel 2x bedenken voordat ik weer iets bestel bij bol.com
Gewenste Oplossing:
Ik hoop nu na 3 weken toch eindelijk een keer het bedrag van 81,80 terug te krijgen. Wellicht kan bol.com daarnaast nog een tegemoetkoming bieden voor de tijd en moeite die ik er tot nu toe in gestoken heb (account steeds raadplegen voor de status, 3x bellen en alle 3 keren in de wacht staan voordat ik een medewerker te spreken kreeg).

