Klacht: Artikel te laat geleverd

arieo op 18 september 2014 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, Wij hebben inmiddels telefonisch contact gehad en de oplossing besproken. Deze oplossing is inmiddels succesvol uitgevoerd en ik heb u daarover zojuist nog een e-mail gestuurd. Met vriendelijke groet, Sietske van bol.com

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 18 september 2014

Een klant heeft op 11 september een wasmachine besteld bij Bol.com, met de verwachting dat deze de volgende dag geleverd zou worden. Op de afgesproken leverdatum ontving de klant echter een verkeerde bestelling, namelijk een vriezer in plaats van de wasmachine. Na contact met Bol.com hoopte de klant alsnog dezelfde dag de juiste machine te ontvangen.

Mijn Klacht:

Op donderdag 11 september bestelde ik een wasmachine via bol.com Ik bestelde bewust omdat ik de machine de andere dag geleverd had en zij vermeldde bij het artikel dat wanneer voor 21.00 uur besteld, de andere dag in huis. Dus voor vrijdag een dag vrij genomen en de oude wasmachine alvast afgekoppeld en in het midden van de kamer gezet zodat deze meegenomen kon worden.
Ik ontving keurig een sms met het levertijdblok tussen 8 en 11 uur op vrijdag. Om 8.15 ging de bel. Enthousiast om de wasmachine in ontvangst te nemen en vervolgens nog een hele dag tot mijn beschikking hebben deed ik de deur open. De vervoerder vertelde mij dat bol.com het verkeerde artikel had gestuurd. Een vriezer ipv een wasmachine. Ik belde meteen bol.com met de mededeling dat ik alsnog graag vandaag de machine geleverd zou willen hebben. Ik had expres een dag vrijgenomen en het hele weekend een wasmachine in de huiskamer vond ik ook niks. Bovendien ben ik volgende week niet in de gelegenheid om thuis te blijven.
Men beloofde mij zsm terug te bellen. Na 4 uur had er nog niemand gebeld. Ik besloot ook alvast een mail te sturen, daarop kreeg ik na 2 uur antwoord dat er een dossier was aangemaakt en men met mij contact zou opnemen. Nog steeds maar thuisblijven dus. Na weer een uur nog maar een keer gebeld. Ja, het was in behandeling men zal zsm terug bellen. Om 16.00 uur nog steeds niets gehoord. Weer maar gebeld met vraag of ik nu iemand kon spreken van de juiste afdeling die mij meteen kon vertellen over de levering. Even navragen werd me verteld. Na enige tijd toch weer de belofte dat ik vandaag zeker terug zou worden gebeld. Het is nu inmiddels 18.00 uur en nog steeds niet gebeld. Ik betwijfel of er op zaterdag geleverd wordt, en komende week niet in de gelegenheid om de machine aan te nemen. Het hele weekend een oude wasmachine in de woonkamer die ze mee zouden moeten nemen.
Voor 21.00 besteld de andere dag in huis: laat dat nou precies 100% de reden zijn dat ik voor bol.com had gekozen!
En het meest steekt het me nog dat ze geen contact met mij opnemen om mij fatsoenlijk te woord te staan over wat er mis is gegaan en hoe ze dit willen goedmaken.
Ik ben een hele dag kwijt voor niets. Thuiswerken is voor mij geen mogelijkheid, voor niets een dag vrij genomen.
En als je ziet wat ik gemiddeld per jaar bij bol.com bestel, dan zou je zeggen dat ze voor trouwe klanten en vaste klanten met een behoorlijk bedrag aan bestellingen, wel wat betere service zouden verlenen. Nou, dat doen ze dus niet.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ze vandaag, of uiterlijk morgen (zaterdag) de wasmachine nog leveren. Het is geen fout van de vervoerder, de fout ligt duidelijk bij bol.com.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Nadat ik het hele weekend nog steeds niets gehoord heb, wederom maar weer eens naar bol.com gebeld. Daar krijg ik alweer te horen dat de afhandeling bij het hoofdkantoor ligt en dat zij BINNEN EEN PAAR WERKDAGEN contact met mij op zullen nemen. Stomverbaasd vraag ik waarom die machine niet vandaag geleverd gaat worden, waarop de telefonist zegt dat elke keer als ik bel mijn dossier weer onderop de stapel terecht komt en dat het daardoor alleen maar langer duurt. Nou nog mooier! wat is dat voor een antwoord! Dus als ik bel en vraag om duidelijkheid, "wordt het dossier onoverzichtelijker" en duurt het langer. Ik wil gewoon mijn artikel geleverd hebben, of in ieder geval iemand erover spreken en mij verteld wat er fout is gegaan en wat er aan gedaan wordt om die fout te herstellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 18 september 2014 om 14:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer,
Wij hebben inmiddels telefonisch contact gehad en de oplossing besproken. Deze oplossing is inmiddels succesvol uitgevoerd en ik heb u daarover zojuist nog een e-mail gestuurd.
Met vriendelijke groet,
Sietske van bol.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM