Klacht: Agent helpt al 2 maanden

Abde Essa op 17 mei 2022 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 17 mei 2022

Een klant van Bol.com heeft al twee maanden problemen met het ontvangen van kapotte goederen en het retourneren daarvan. Ondanks herhaalde verzoeken is het geld voor de retourzending nog niet teruggestort, waardoor de klant zonder kinderbed zit.

Mijn Klacht:

Ik krijg kapotte goederen geleverd van retour zenden alles heb ik terug gestuurd en mijn geld is nog niet Ik zit al 2 maanden zonder kinderbed afschuwelijk misbruik en

Gewenste Oplossing:

Ik heb een kinderbed besteld voor mijn kind Ik krijg geen kapot bed in een verpakking die met verschillende tape is geplakt Ik stuur hem terug en nog steeds mijn geld nog niet op de rekening

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Abde Essa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM