Klacht: slechte klachtafhandeling Bodum klantenservice (Margreet)

joy.rijnders op 17 januari 2012 over Bodum in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bodum
Status Open
Datum 17 januari 2012

Margreet heeft een probleem met een theeglas van Bodum, waarbij een stuk uit de bodem is gegaan en een ander glas vocht in de tussenlaag bevat. Na contact met de klantenservice werd haar geadviseerd om naar de winkel te gaan, maar zij heeft geen bon omdat de glazen als cadeau zijn ontvangen.

Mijn Klacht:

bij een theeglas is er met het roeren een stukje uit de bodem gegaan en het tweede glas zit vocht in de tussenlaag. na melding bij klantenservice werd gezegd dat ik er mee naar de winkel moest. theeglazen heb ik gekregen dus geen bon.

Gewenste Oplossing:

2 nieuwe theeglazen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM