Klacht: Online koekenpannen gekocht voor ons nieuw gebouwd huis. Deze is net opgeleverd. 4 koekenpannen gekocht maar 2 doen het niet op de inductie kookplaat.

J. Wiltink op 01 maart 2022 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 1 maart 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb in mei 2021 vier verschillende koekenpannen van BK online gekocht bij blokker. Omdat ons huis nu net opgeleverd is kom ik er nu achter dat 2 van deze koekenpannen niet werken op mijn inductie kookplaat. Het gaat om een wokpan en een kleine koekenpan. Mijn ordernummer is: 99101335258. Ik ben in mijn woonplaats Twello naar blokker gegaan en ben geholpen door meneer Viester. Hij heeft de 2 koekenpannen zelf uitgeprobeerd, en conclusie dat ze het volgens hem wel moeten doen. Toen ik afgelopen zaterdag in de winkel was werd meneer Viester behoorlijk kort van stof tegen mij. Er waren meerdere mensen in de winkel op dat moment. We kwamen er samen niet uit hoe nu verder……. Toen ik aangeef dit niet echt klantvriendelijk te vinden werd meneer Viester zeer boos op mij. Ik werd zelfs asociaal genoemd . Dit heeft hij letterlijk tegen mij gezegd, hier stond een andere verkoopster bij. Toen ik aangaf zo niet behandeld te willen worden ben ik met mijn 2 koekenpannen de winkel uitgegaan. Heb hem nog wel gezegd dat ik hier niet gediend van ben. Ben eigenlijk door de klantenservice erop gewezen dat ik 1 jaar garantie op mijn koekenpannen heb. Ik heb ze dus nooit gebruikt en baal hier behoorlijk van. Hoe lossen wij dit op?

Gewenste Oplossing:

2 koekenpannen die wel op mijn inductie kookplaat werken. Verder vind ik dat meneer Viester zeker zijn excuses naar mij toe mag aanbieden. Denk niet dat ik in het vervolg naar dit filiaal toe zal gaan.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blokker

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blokker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J. Wiltink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM