Klacht: Gebruikte elektrische deken aan mij verkocht!

sambeaufort op 12 januari 2013 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 12 januari 2013

Een klant heeft een elektrische deken gekocht bij Blokker in Houten, maar ontdekte thuis dat er een reparatiebon in de verpakking zat. Deze bon toont aan dat de deken eerder is verkocht en gerepareerd, wat de klant boos maakt over het feit dat hij een gebruikt product heeft ontvangen zonder dat dit duidelijk was.

Mijn Klacht:

Beste…

Ik ben boos!
Ik heb vandaag bij de blokker in Houten een elektrische deken gekocht van het merk inventum.
Thuis aangekomen heb ik de elektrische deken uitgepast en wat schets mijn verbazing….

In de verpakking zat een reparatiebon van Inventum Geldermalsen. Deze elektrische deken is in 25 september 2010 gekocht bij de Blokker in Houten.
Een jaar later op 19-12-2011 is die verstuurd naar Inventum in Geldermalsen voor reparatie.
Deze artikel is blijkbaar is dit artikel voor die klant vervangen voor een andere artikel.

Als deze informatie haal ik uit alle bonnen en nota’s die nota bene in de doos van de door mij gekochte elektrische deken op 12 januari 2013 zat.

Alleen het idee al dat, stel deze informatie niet in de doos had gezeten, ik op een elektrische deken zou gaan liggen waar iemand een jaar op heeft gelegen maakt mij misselijk! Hoe bestaat en kan dit.
Als het nou speelgoed is, tot daar aan toe! Maar een elektrische deken waar iemand 1 jaar op heeft gelegen…..Diep en diep triest!

Hoe bestaat het blokker. Naast het feit dat ik zo ontzettend boos ben, raak ik als consument het vertrouwen kwijt in de Blokker.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag zien dat blokker excusses aanbied en mij mijn geld terug geeft en ook een nieuwe elektrische deken!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blokker

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blokker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM