Bij Blokker zijn in totaal 3.068 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 1.693 opgelost (55%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 4 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10 (afgelopen 12 maanden, 1 stem), over alle jaren 2.8/10 (686 stemmen). Dien een klacht in over Blokker. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Blokker is een winkelketen die al meer dan 100 jaar huishoudelijke artikelen verkoopt. Ook vanuit huis via de webshop kunt u terecht bij Blokker. Blokker... Lees meer >
Blokker is een winkelketen die al meer dan 100 jaar huishoudelijke artikelen verkoopt. Ook vanuit huis via de webshop kunt u terecht bij Blokker. Blokker verkoopt onder andere kook-artikelen zoals bestek, pannen, glazen en keukengerei, elektronische artikelen zoals telefoons, televisies en Dvd-spelers en speelgoed en tuinmeubelen. Ook kunt u hier voor persoonlijke verzorgingsproducten zoals scheerapparaten, weegschalen en elektrische tandenborstels terecht. Met zo’n groot aanbod is het onvermijdelijk dat er wel eens iets mis kan gaan en u een klacht heeft. Bent u er bij thuiskomst achter gekomen dat het product beschadigd is of niet werkt? Bent u onvriendelijk geholpen? Klopt de aanbieding in de folder niet? Wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat Blokker kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden!
Hoe kan ik een klacht over Blokker melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Blokker? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Blokker, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Blokker contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Blokker is een bedrijf actief in de categorie Huishoudelijke winkels. Op Klacht.nl zijn in totaal 3.068 klachten gemeld over Blokker. Hiervan zijn er 1.693 opgelost (55%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Blokker delen.
Veelvoorkomende klachten
De meest voorkomende klachten over Blokker gaan over: puzzel, oplossing, blokker, invullen, geld. Op basis van de 3.068 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Blokker lost een deel van de klachten op (55%), maar er is ruimte voor verbetering.
Zo los je jouw probleem met Blokker op
Stappenplan bij een klacht over Blokker:
1. Neem eerst contact op met Blokker — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Jouw consumentenrechten
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
U kunt een klacht over Blokker indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Blokker.
Hoeveel klachten zijn er over Blokker?
Op Klacht.nl zijn in totaal 3.068 klachten over Blokker ingediend, waarvan 4 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Huishoudelijke winkels, klachtmelden.
Lost Blokker klachten op?
Blokker lost 55% van de klachten op via Klacht.nl. In totaal zijn 1.693 van de 3.068 klachten opgelost.
Wat is de beoordeling van Blokker?
Blokker heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10, gebaseerd op 686 beoordelingen.
Wat zijn de meeste klachten over Blokker?
De meest voorkomende klachten over Blokker gaan over Beschadigd product of pakket van Blokker, Klantenservice problemen met Blokker, Retour en terugbetaling problemen met Blokker. Bekijk alle Blokker klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Hoe neem ik contact op met Blokker?
U kunt contact opnemen met Blokker via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Blokker?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Blokker niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Geachte heer/mevrouw,
Op 3 oktober 2015 heb ik voor mijn nieuwe woning een aantal producten besteld bij de Blokker. Een van die producten is een Princess Compact blender. Een ontzettend fijne blender die ik een paar keer in de week... Lees meer
Hallo,
Wij hebben vorige week een Curver grandchef bewaardoos gekocht bij de Blokker in Leek voor 8,99. Deze bewaardoos mag in de vaatwasser. Nadien bleek het deksel niet meer te passen. Dus ik terug naar de blokker in Leek. Vraagt de... Lees meer
In de folder van deze week staat een groene glazen tafellamp alleen kan ik hem nergens kopen in de winkels. Hij is gewoon niet geleverd in de winkel. Er waren nog meer mensen op zoek naar deze lamp en ik... Lees meer
Uw nieuwe opzet van de winkel is erg handig "maar niet heus" de koekenpannen set JUST-2 niet te vinden de verkoopster kijkt op het scherm en die staat er niet in DUS niet te leveren terwijl ik met het... Lees meer
Beste heer/mevrouw,
Vorig jaar november heb ik de hotelactie van de blokker aangeschaft, met de hoop hier veel plezier van te hebben.
Helaas kreeg ik twee weken terug niet erg leuk nieuws, namelijk dat mijn vriend waarmee ik graag een weekendje weg... Lees meer
Goedeavond ik heb op 24/2 een staafmixer gekocht en deze is nu al stuk ! Er is een stuk plastic afgebroken van het gedeelte waar je het eten of fruit mee pureert dit mag toch niet zo snel stuk gaan... Lees meer
I.p.v.de genoemde set van 16,18,20 en steelpan:
1 x20, 2x18 en 1x 16 cm
Was niet over te praten.
Schofterig behandeld door zeer irritante bedrijfsleider Nick v Dursen.
Filiaal 's-Gravenzande. Ook voelde ik mij bedreigd! Lees meer
Ik ben in het bezit van een Saristo koffiemachine
Na vele pogingen op internet ,en telefoon ,en cantact met uw klachten service ,kom ik geen streep verder.
Het probleem is nl. de koffie bonen patronen zijn nergens meer... Lees meer
Beste,
Zojuist had ik graag 1 van jullie producten gekocht bij de Blokker aan de Middenweg in Amsterdam. De dame in kwestie kwam om 12:08 naar boven met de kassa maar ging niet open. Inmiddels stond ik daar met nog... Lees meer
Voor de zo verlate keer beloven jullie dat de dak doeken komen maar jullie houden ons aan het lijntje als er geen dak doeken meer komen ga ik radar in schakelen ben het nu wel zat Lees meer