Mijn Klacht:
Ik wordt sinds een paar weken om de paar dagen gebeld, er wordt echter zo snel opgehangen dat ik steeds te laat ben om op te nemen, als ik het nummer terugbel blijkt het afkomstig te zijn van de Nederlandse Energie Maatschappij.
sinds het belmeniet register wordt ik eigenlijk nooit meer telefonisch lastig gevallen met verkoop prietpraat afgezien van eens in het jaar iemand die me denkt een kpn abbo aan te kunnen smeren.
Omdat een gemist gesprek wellicht belangrijk zou kunnen zijn (iemand in nood, een klant die van af een ander nummer belt) check ik elke keer weer wie me probeerde te bellen en blijkt het een trieste verkoop toestand te zijn van de nederlandse energie maatschappij,.
Ik vind deze manier van klanten jagen zeer kwalijk en erg agressief.
Gewenste Oplossing:
Zelf sta ik mijn mannetje wel, maar iemand die dat minder goed kan zou zich zomaar een contract door de strot kunnen laten duwen. Dat is hun business: met hagel schieten en te profiteren van de zwakkeren onder ons.Ronduit walgelijk.
Ik ben tevreden als men ophoudt met het demonstreren van dergelijk agressief verkoopgedrag.
Graag zou ik zien dat hierop zodanig wordt gestraft dat men het voortaan uit zijn hoofd laat.
Ik heb even gezocht en al snel kom ik klachten van mensen tegen van jaren terug, over naast de aggressieve telefonische verkoop - het bezegelen van contracten op zeer dubieuze wijze, moedwillig desinformeren en ga zo maar door.
Het lijkt mij aannemelijk dat het vooralsnog wachten is op jurispudentie dus op korte termijn verwacht ik geen strenge handhaving.
Wel kan ik al vast mededelen dat men er gevoeglijk van uit kan gaan dat ik van mijn leven niets te maken wil hebben met de nederlandse energie maatschappij. Dit zal ik ook waar ik kan aan eenieder te kennen geven.


