Klacht: Bon verlopen

IneHen op 11 november 2021 over bioscoopcadeau in de categorie Filmaanbod

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Filmaanbod
Status Open
Datum 11 november 2021

Een klant heeft twee bonnen van bioscoopcadeau.nl die zijn verlopen door de coronamaatregelen en het feit dat het bedrijf niet meer bestaat. De klant verzoekt om vervangende bonnen voor de bioscoop, zonder extra's zoals frisdrank en popcorn.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 bonnen van bioscoopcadeau.nl en zijn verlopen. Door Corona is het niet gelukt om ze op tijd in te leveren. Bioscoopcadeau bestaat niet meer, dus weg geld.
Ik wil graag 2 nieuwe bonnen voor de bioscoop, hoeft nog niet eens met frisdrank en popcorn.

Gewenste Oplossing:

Twee nieuwe bonnen, hoeft nog niet eens met frisdrank en popcorn. Alleen voor de film is voldoende.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over bioscoopcadeau

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over bioscoopcadeau nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door IneHen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM