Klacht: Bezorger vernield gras door er met een bezorgbus over te rijden

Vincent01010 op 12 juni 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 12 juni 2020

Op 22 mei 2020 heeft een bezorger van Albert Heijn met een vrachtwagen over het pas aangelegde gras van de klager gereden, waardoor de grasmat beschadigd raakte. De klager heeft Albert Heijn via WhatsApp aansprakelijk gesteld voor de schade, maar ontving na het verstrekken van aanvullende informatie slechts één reactie waarin werd verwezen naar een schadeafhandelingsbedrijf.

Mijn Klacht:

Op 22 mei 2020 bezorgde Albert Heijn bij de buren aan huis met een kleine vrachtwagen. Nadat hij geleverd had stond er een auto (van een ander bezorg bedrijf)) op straat geparkeerd die het hem moeilijk maar niet onmogelijk maakte weg te rijden. Hij besloot daarom maar over ons gras weg te rijden. Dat gras was echter 6 dagen daarvoor net gelegd en de grond was dus nog zacht van 2x daags sproeien en het gras was niet geworteld. Deze actie liet daarom diepe sporen na vernielde onze nieuwe grasmat. Ik heb enkele minuten later via WhatsApp contact met AH gezocht en hen aansprakelijk gesteld voor de schade. Die reageerde snel met een vragenlijstje voor meer details over de schade, maar na het opgeven van die details kwam nog maar 1 bericht van AH: DSG is het bedrijf dat voor ons de schadeafhandeling regelt en zij hebben contact met onze verzekering. DSG zal binnen 4 werkdagen contact met je opnemen, per telefoon, e-mail of per post. Inmiddels zijn we ruim 3 weken verder en ondanks herinneringen via WhatsApp aan AH heb ik taal nog teken vernomen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil - zoals reeds eerder aangegeven – dat het gras hersteld wordt naar oorspronkelijke staat en dus een schadevergoeding passend bij: Opnieuw laten leggen van ca 40m2 gras, plus vooraf verwijderen huidige vernielde gras, leveren nieuw gras en egaliseren van de grond kost waarschijnlijk 400 euro.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Vincent01010
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer