Klacht: Bezorger draagt geen mondkapje!

Johan- op 17 november 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 17 november 2020

Een klant van Jumbo heeft geklaagd over de vroege levering van boodschappen, waarbij de bezorger al net na zevenen arriveerde, terwijl het afgesproken tijdvak tussen 20:00 en 22:00 lag. Daarnaast uit de klant ernstige bezorgdheid over het feit dat de bezorger geen mondkapje droeg tijdens de levering, wat als onverantwoordelijk wordt beschouwd gezien de nabijheid van contact.

Mijn Klacht:

Ten eerste komt de bezorger veel te vroeg, net na zevenen, terwijl het tijdvak tussen 20:00-22:00 was. Wat als ik niet thuis was geweest? Wat echter veel erger is, de bezorger draagt geen mondkapje! Met een contact zo dicht bij elkaar absoluut onverantwoord.

Gewenste Oplossing:

De bezorger voortaan een mondkapje laten dragen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Johan-
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer