Klacht: bestelling niet geleverd

klachtoverbonprix op 05 juli 2013 over Bonprix in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bonprix has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Deze klant heeft een bestelling geplaatst voor de artikelen 937517, 941806 en 945273. Door de grote drukte is deze bestelling volledig uitverkocht en kan deze niet binnen 48 U worden bezorgd. Artikelen met een vertraagde leveringstermijn worden zo spoedig mogelijk...

Bedrijf Bonprix
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 5 juli 2013

Een klant van Bonprix heeft een klacht ingediend over een bestelling die niet op tijd is geleverd, ondanks de belofte van directe leverbaarheid. De klant had de producten dringend nodig en is teleurgesteld over de vertraging, die volgens de klant werd toegeschreven aan onduidelijke redenen. De klant heeft besloten in de toekomst geen bestellingen meer bij Bonprix te plaatsen.

Mijn Klacht:

ik heb pas geleden een bestelling geplaatst waarbij er stond dat de producten direct leverbaar waren.. nu heb ik wel een probleem want ik had de producten gewoon deze week nog nodig. nu heb ik gister een mail gehad dat de producten vertraging hadden door beveiligingscontroles ofzo..blablabla allemaal smoesjes!
nooit meer een bestelling bij bonprix zou ik zeggen!

Gewenste Oplossing:

dat ze optijd leveren en geen smoesjes meer gaan verzinnen. of niet zeggen dat iets op voorraad is en vervolgens mailtje krijgen dat het niet zo is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bonprix over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bonprix in behandeling genomen

Bericht van Bonprix

12 jaren geleden - Beste heer Breeman, U meldt mij dat u niet tevreden bent omdat u op 1 juli een bestelling hebt geplaatst met een betaling via iDeal. Het pakket zou binnen 48u worden bezorgd. Momenteel heeft u het pakket nog steeds niet ontvangen. Na uw klantendossier te hebben nagezien kan ik u hierbij melden dat de bestelling door een technisch probleem nog niet werd verstuurd, mijn oprechte excuses hiervoor. Uw klacht wordt maandag 8 juli doorgestuurd naar onze afdeling logistiek zodat dit opnieuw kan worden nagezien en uw bestelling worden verstuurd. Voor verdere informatie rond uw dossier kan u eveneens terecht op onze website, www.bonprix.nl, rubriek ‘hulp’. Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben en hou u op de hoogte van de eventuele wijzigingen bij uw bestelling. Yvonne Kruijt Klantenservice bonprix

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bonprix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bonprix

Heeft op 08 juli 2013 om 10:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Deze klant heeft een bestelling geplaatst voor de artikelen 937517, 941806 en 945273. Door de grote drukte is deze bestelling volledig uitverkocht en kan deze niet binnen 48 U worden bezorgd.

Artikelen met een vertraagde leveringstermijn worden zo spoedig mogelijk maar zeker binnen twee à vier weken bezorgd.

Indien de klant de bestelling niet meer wenst te ontvangen kan de annulatie hiervan worden aangevraagd viad onze website www.bonprix.nl via de rubriek "hulp".

Een terugbetaling wordt dan automatisch overgemaakt naar haar rekeningnummer.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM