Klacht: Bestelling niet gehad

Moon1962 op 13 juli 2020 over Oluxe Nederland in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 juli 2020

Een klant heeft op 8 juni een bestelling geplaatst bij Oluxe Nederland, maar heeft deze nog steeds niet ontvangen. Na meerdere e-mails te hebben gestuurd, ontving de klant één reactie waarin werd aangegeven dat de bestelling de volgende week zou aankomen, maar dit is inmiddels twee weken geleden en er is geen verdere communicatie meer vanuit het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb op 8-6 een bestelling geplaatst nog niets ontvangen. Paar keer een mail gestuurd 1 x antwoord waarin stond dat het volg week binnen zou zijn en dat is inmiddels 2 weken geleden en nog niets, reageren nu niet meer op mail

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn bestelling heb of anders mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Oluxe Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Oluxe Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Moon1962
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten