Klacht: Retourneren

Anna Evers op 31 augustus 2021 over Bershka in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bershka
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 31 augustus 2021

Een klant heeft geprobeerd een broek te ruilen bij Bershka in Zwolle, die haar dochter eerder in Utrecht had gekocht, maar de verkeerde maat bleek te zijn. Ondanks dat de broek niet gedragen was, werd de ruil geweigerd omdat het kaartje eraf was en de broek een geur van wasmiddel had. De bedrijfsleidster weigerde de ruil en stuurde de klant weg.

Mijn Klacht:

Mijn dochter uit Enschede, probeerde hier een broek te ruilen die ze bij Bershka in Utrecht een week daarvoor had gekocht. Ze had de verkeerde maat meegenomen uit het pashokje en was er vanuit gegaan dat het de goede was.
Thuis gekomen kaartje eraf gehaald en nieuwe kleding in de kast gelegd. Ze wilde de broek aantrekken, toen bleek het de verkeerde maat te zijn en nu baalt ze natuurlijk als een stekker. Daarom op haar vrije middag naar Bershka in Zwolle.( voor ons de dichtstbijzijnde)
Of ze de broek mag ruilen. Nee de kaartjes zijn eraf, de broek ruikt naar wasmiddel en is gedragen. Raar want die broek past haar niet eens, daarom niet gedragen en zeker niet gewassen. De bedrijfsleidster stuurt haar gewoon weg, omdat de kaartjes er niet meer aanzitten en ze blijkbaar de geur van andere kleding uit de kast roken aan deze broek.
Speurhonden of erger werken daar. Op hun geur af gaan en je uitmaken voor leugenaar, staat je netjes. Verschuilen achter regeltjes etc. Ik was er al bang voor, lees de reviews hier maar.
Daar is geen woord aan gelogen.
Vroeger had je een begrip…de klant is koning.
In Bershka Zwolle ben je een leugenaar, als ze naar de maat hadden gekeken hadden ze geweten dat de broek niet had gepast.
Ja het was mijn dochter haar verantwoordelijkheid om de juiste broek uit de kleedkamer mee te nemen. Ja het was haar verantwoordelijkheid om de kaartjes eraf te knippen.(tekst bedrijfsleidster)
Nee jullie zijn niet klantgericht en bij jullie ben je zeker geen Koning. Neem zelf je verantwoordelijkheid, ipv roepen wat voor verantwoordelijkheid de ander heeft.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag de broek retourneren en mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bershka

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bershka nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anna Evers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM