Klacht: jvglotc0030260404

m. luzineau op 15 januari 2020 over Bershka in de categorie Kledingwinkels

Bershka klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Bershka
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 15 januari 2020

Een klant van Bershka heeft een klacht ingediend over een retourzending die volgens het bedrijf niet is ontvangen. Ondanks dat de klant het pakket in november heeft geretourneerd en dit bij DHL heeft ingeleverd, ontving zij een bericht dat het retour niet was aangekomen. De klant heeft contact opgenomen met DHL, die bevestigde dat het pakket nog bij hen lag, maar moest uiteindelijk extra kosten betalen om het alsnog naar Bershka te laten sturen.

Mijn Klacht:

bericht gister van jullie gehad per post, dat mijn pakket niet retour was gekomen, ivm een foute email zit er bij karna van dit pakket 13.50 op….zo slecht . in november geretourneerd en bij dhl ingeleverd. omdat dit vo
lgens bershka niet retour is gekomen , heb ik dhl gebeld en die belde terug dat het er nog lag en dat het retour lag bij hun…. dus moest ik 7.25 betalen dat het als nog naar bershka wordt gestuurd, wat slecht slecht . ik bestel er nooit meer iets en wil mijn geld terug

Gewenste Oplossing:

niet,,,,,flut situatie en wil mijn geld terug

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM