Klacht: Geld wordt niet teruggestort

Passie2301 op 22 februari 2019 over Bershka in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bershka
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 22 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben onze online aankopen in het filiaal Zwolle geretourneerd. Daar een bewijs gekregen dat het aankoopbedrag ‘de komende dagen’ zal worden teruggestort. Na tien dagen gebeld, het schijnt dat het terugbetalen binnen 14 dagen moet gebeuren. Maar nu zijn we 21 dagen verder en nog steeds niets. Weer gebeld maar na 11 minuten in de wacht heb ik de verbinding verbroken. Het gaat om een groot bedrag.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het geld wordt teruggestort binnen één week.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bershka

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bershka nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM