Klacht: Al de 2de keer..

1992nikki op 02 september 2017 over Bershka in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bershka
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 2 september 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorige keer donderdag ben ik bij bershka in Hilversum geweest, en daar heb ik toen hele mooie schoenen gekocht. Zwart suède met een blokhak.
De volgende dag wilde ik ze dan ook graag aan op mijn werk.
Na een uur had ik al de schuurwonden en blaren op mijn tenen, heel gek aangezien ik op kantoor werk en voornamelijk de hele dag zit.
Ik ben van mening dat je schoenen moet uitlopen, maar als je na een uur al zoveel last hebt dan is het geen goede schoen.

Die week daarop ging ik terug naar de winkel in de hoop mijn schoenen te kunnen retourneren.
Maar nee.. er was al op gelopen, dat doen ze niet, etc.
Ik snap dat ik erop heb gelopen, ja want ik moest ze ook passen, nietwaar?
Maar ik vind het absurd dat ik maar een uur die schoenen heb aangehad, en het niet meer mag. De Geen enkele vorm van slijtage, een plekken, niks!

Dit is overigens niet de eerste keer, enkele jaren geleden een jas gekocht, die ik alleen had gepast en een dag later wilde terug brengen, ook dat kon niet meer.
Je hebt blijkbaar garantie tot de deur bij bershka?

Echt totaal geen service!

Gewenste Oplossing:

Ik zal graag de schoenen retourneren, en alsnog mijn geld terug krijgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bershka

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bershka nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM