Klacht: Beltelgoed afgepakt zonder weten of toestemming inmiddels al de derde keer.

Mathv op 22 juni 2015 over smsgc.nl in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf smsgc.nl
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 22 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

er wordt zonder toestemming of bestelling steeds beltegoed afgepakt . en krijg dan een sms bericht: de door door u opgevraagde informatie kan niet worden geleverd. uw beltegoed is niet toereikend.
een minuut later krijg ik een bericht van de provider in dit geval medion mobile. dat mijn beltegoed minder is dan een euro. dit is mij dus nu al de derde keer gebeurt en heeft inmiddels 30 euro beltegoed gekost.

Gewenste Oplossing:

tevreden zou ik zijn als ze deze instanties het handwerk zouden leggen en de mensen hun schade wat ze hebben geleden zouden vergoeden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over smsgc.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over smsgc.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM