Klacht: 5 weken wachten…..

Janus68 op 24 augustus 2013 over Belcompany in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Belcompany has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Inmiddels hebben wij telefonisch en per e-mail contact gehad. We hebben een oplossing besproken. Bij deze nogmaals excuses voor het ontstane ongemak. Met vriendelijke groet, BelCompany Webcare

Bedrijf Belcompany
Categorie Telecomwinkels
Status Opgelost
Datum 24 augustus 2013

Na de aankoop van een telefoon die na twee dagen in het water viel, werd het toestel ter reparatie aangeboden bij Belcompany. Ondanks het verzoek om geen vervangend toestel te ontvangen, kreeg de klant er een, terwijl de reparatie van het originele toestel langer duurde dan verwacht. Na vijf weken zonder duidelijkheid over de status van de reparatie, heeft de klant contact opgenomen met de winkel voor meer informatie.

Mijn Klacht:

Heb naar alle tevredenheid een telefoon gekocht,viel helaas in het water na 2dagen!! Gelukkig verzekerd in de winkel dus ter reparatie aangeboden. Moest opgestuurd worden kreeg een vervangend toestel. Aangezien ik niet vaak thuis ben konden ze dat bij de belcompany voor mij regelen. Ik had m’n oude toestel nog dus wilde geen vervangend toestel. Twee weken later ging ook deze kapot dus ik naar de winkel een goedkoop ( nieuw) los toestel gekocht en de vraag gesteld hoe lang het nog duurde voordat m’n htc klaar zou zijn. Duurde nog ongeveer een week werd er gezegd. Ik ging 2 weken later een paar dagen weg dus belde hoe het zat met m’n htc. Kon ieder moment klaar zijn werd er gezegd!! Na 4 weken dus… Nu zijn we weer een week verder Dus mijn vrouw ging gisteren even aan bij de belcompany…en jawel hij lag er!! Er werd alleen bij verteld dat het reparatieformulier er nog aan zat en nooit opgestuurd geweest is.!!!! Na 5!!! Weken!!! Of we hem zelf thuis op wilden laten halen. Ik kom vanmiddag thuis even gebeld met de winkel word er gezegd: die collega is op vakantie naar Egypte is pas over 3 weken terug, en ik ben net terug van 5 weken vakantie dus weet nergens van. Maar ik begrijp uw probleem niet mijnheer u laat het toestel toch gewoon ophalen bij u thuis en dan is alles toch opgelost ? Ik ben 5 weken m’n telefoon kwijt heb 5 weken geen gebruik van m’n internet kunnen maken en heb nog een kapot toestel… Ben meer als 15 jaar klant..

Gewenste Oplossing:

Wil per direct een nieuw toestel en m'n abonnement kosten van die tijd terug. En op z'n minst een excuus horen....

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Belcompany over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Belcompany in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Belcompany een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Belcompany

Heeft op 27 augustus 2013 om 11:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,

Inmiddels hebben wij telefonisch en per e-mail contact gehad. We hebben een oplossing besproken.

Bij deze nogmaals excuses voor het ontstane ongemak.

Met vriendelijke groet,
BelCompany Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Belcompany beoordeeld.

Janus68

Heeft op 27 augustus 2013 om 15:47 geantwoord

Ja ja! Vandaag al gebeld door het hoofdkanroor!! Kon een nieuwe telefoon ophalen en krijg een maand geld terug van mm abonnement! Jammer dat het op deze manier moest maar is super opgelost !!!!! Bedankt..

Alle klachten die gemeld zijn door Janus68
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM