Klacht: k bel niet zakelijk wel een zakelijk contract

@ZANDWATER 7 op 10 september 2019 over Belcentrale in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Vaste Telefonie
Status Open
Datum 10 september 2019

Een klant van Belcentrale voelt zich slecht geïnformeerd over een nieuw contract en beschuldigt het bedrijf van valse voorlichting over tarieven en de looptijd. De klant geeft aan dat zijn vrouw op een ongepaste manier meerdere keren heeft moeten tekenen en wil het contract zo snel mogelijk beëindigen, omdat het niet gaat om zakelijk bellen. Ondanks een aanbod voor korting, wil de klant niet verlengen.

Mijn Klacht:

ik ben zeer slecht geinformeerd omtrent een nieuw contract en vals voorgelicht omtrent het nieuwe tarief en nooit gesproken over de looptijd ,mijn vrouw op een gemene manier 5 keer laten tekenen nu heb ik het contract opgezegd en nu willen ze korting geven maar dan weer
verlengen . ik wil er zsm vanaf van dit contract af . het is namelijk helemaal geen zakelijk bellen..

Gewenste Oplossing:

als ik zsm van dit wurgcontract af ben.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM