Klacht: contract van 5 jaar aangesmeerd

47828 op 27 maart 2019 over Belcentrale in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vaste Telefonie
Status Open
Datum 27 maart 2019

Een klant van Belcentrale heeft problemen ervaren met de telefoniedienst en een slechte lijn. Na een mislukte afspraak met een monteur en een bezoek dat niet goed uitkwam vanwege ziekte, ontdekte de klant dat er een 5-jarig contract was getekend. De klant wil nu van het dure contract af, maar vindt de koopsom van 1500 euro te hoog.

Mijn Klacht:

we zijn al meer als 5 jaar klant. We hadden afgelopen zomer moeilijkheden met bellen de lijn was heel slecht er komt een monteur langs eerst kwam hij niet op de gemaakte afspraak later kwam hij wel maar het kwam mijn eigenlijk helemaal niet uit ziekte van mijn man. Deze heeft toen ook het 5 jarige contract getekend dit had ik niet in de gaten wil nu van dat dure contract af maar zit een koopsom aan van 1500,00 wat we veel te veel vinden

Gewenste Oplossing:

als ik in juni kan stoppen en over kan stappen omdat we nu glasvezel krijgen en niks van de afkoopsom hoeven te betalen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM