Klacht: belachelijke prijsverhoging

renatekr op 05 februari 2021 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 5 februari 2021

Een klant van Jumbo uit zijn onvrede over de prijsverhoging van het volkoren brood met zonnepitten, dat van € 1,79 naar € 2,49 is gestegen. De klant merkt op dat het nieuwe product bevroren geleverd wordt en dat er minder zonnepitten in zitten, wat de kwaliteit niet ten goede komt. Door deze veranderingen overweegt de klant voortaan zijn brood bij de warme bakker te kopen, wat ook praktische problemen met zich meebrengt in verband met de coronamaatregelen.

Mijn Klacht:

ik koop al jaren het stevig volkoren brood met zonnepitten a € 1,79 vandaag was er ineens een ander concept , dezelfde broden krijgen ze nu bevroren aan moeten 2 uur de oven in, normaal kwamen ze afgebakken aan en deze kosten maar liefst € 2,49 (40% duurder)terwijl er volgens de beschrijving ook minder % zonnepitten inzitten. Ik kan dus ook niet vroeg in de morgen gesneden brood krijgen en moest hier dus vanmiddag speciaal voor terug. Ik vind dit een zeer kwalijke zaak en heb nu dus ook geen voordeel meer om naar Jumbo te gaan ipv de warme bakker, dit is in coronatijd best vervelend nu dus later de supermarkt in te moeten wanneer het dus ook drukker is (ik ben een risicogroep) en duurder uit te zijn. Ik haal nu voortaan maar `s-morgensvroeg brood bij de bakker. Dit is geen verbetering Jumbo en klantonvriendelijk !

Gewenste Oplossing:

als het stevig volkoren met zonnepitten gewoon weer `s-morgens vroeg gesneden te verkrijgen is voor € 1,79 desnoods voor € 0,10 duurder maar geen 40% verhoging € 0,70

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door renatekr
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer