Klacht: Kaart verlopen en geeft ERROR aan in de winkel?

Linsey Van oord op 07 oktober 2019 over Beauty en Parfum cadeau in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 oktober 2019

Linsey Van Oord heeft op 3 oktober een cadeaukaart ontvangen van Beauty en Parfum cadeau, maar ondervond problemen bij het gebruik ervan. Bij de kassa kreeg zij een foutmelding en ontdekte later dat de kaart als verlopen werd aangegeven, wat zij onbegrijpelijk vindt gezien de korte tijd sinds de ontvangst.

Mijn Klacht:

Hoi, ik heb afgelopen donderdag op 3 oktober een cadeaukaart gekregen van jullie bedrijf. En ik wilde een luchtje kopen dit weekend en de kassa geeft bij hun een euro melding aan en adviseerde mij om te kijken op de website. Nu heb ik opnieuw geprobeerd te kijken wat het saldo is. En geeft nu aan dat het verlopen is? Het lijkt mij stug dat deze kaart in 2 dagen verlopen is?

Met vriendelijke groet,
Linsey Van Oord

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn pasje kan gebruiken met het saldo en ik ook een luchtje kan kopen zonder error melding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Beauty en Parfum cadeau

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Beauty en Parfum cadeau nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Linsey Van oord
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM