Mijn Klacht:
Op 17 december kochten wij bij BCC Zoeterwoude een Siemens koelkast. Ten eerste werd deze slordig scheef geplaatst. Verder ontdekten wij later dat de achterkant ver uitsteekt en aan de onderste helft nog méér naar buiten uitsteekt en mogelijk verbogen was. Hierdoor kan de koelkast niet dicht tegen de muur staan, hetgeen erg hinderlijk is. 2x heb ik een mail met foto’s naar jullie gestuurd met de vraag of dit zo hoort. Ik zou bericht krijgen, maar we horen niets meer. Heel teleurstellend.
Gewenste Oplossing:
Graag eindelijk antwoord van jullie en duidelijkheid of deze uitstekende achterzijde van de koelkast zo hoort. En of het hoort dat de helft tot onderaan nóg verder naar buiten gebogen is. Mogelijk is hij tijdens transport ergens aan blijven haken?
Als dit niet zo hoort, wil ik graag een andere koelkast, waar de achterzijde wel strak en recht zit, zodat koelkast niet zo ver van de muur af hoeft te staan.


