Mijn Klacht:
Ik heb een Samsung Galaxy Alfa heb die constant leeg loopt heb er zelfs een nieuwe batterij in gezet maar hij blijft als een gek leeg lopen. Ben ik de winkel geweest er daar zeggen ze dat het een bug is waarvan Samsung op de hoogte is en dan moet ik volgens hun maar gewoon een nieuwe kopen,
Vraag me af of Samsung niet verplicht is hier iets aan te doen want het is toch te gek dat ik € 599,– betaald heb voor dit toestel wat niet naar behoren werkt en dan moet ik maar weer een nieuwe kopen.
Vanaf het begin heb ik problemen met het toestel gehad hij geeft ook geen melding als ik een WhatsApp of Mail krijg.
Gewenste Oplossing:
Als Samsung zorgt dat die problemen opgelost worden of dat ze hem omruilen voor een toestel dat wel goed werkt en zijn geld waard is.
