BankGiro Loterij Klachten
belde op30 december 2013 om de code door te geven. was zo druk een 2 ingetoetst en zou teruggebeld worden. is niet gebeurd.
hierbij actieveer ik middels dit onze code 2311197477
postcode is 7482NE 42.
naam is marjan en Andre Somhorst-Jansen Lees meer
belde op30 december 2013 om de code door te geven. was zo druk een 2 ingetoetst en zou teruggebeld worden. is niet gebeurd.
hierbij actieveer ik middels dit onze code 2311197477
postcode is 7482NE 42.
naam is marjan en Andre Somhorst-Jansen Lees meer
kan de douglas gratis lot niet via de mail activeren Lees meer
Al dagen gebeld maar niemand kunnen spreken aan de telefoon
vandaag weer gebeld, toen kreeg ik te horen dat je naar douglasbankgiroloterij.nl je naam de code etc in moest vullen maar die site bestaat niet dus...... Lees meer
Ik heb meerdere malen geprobeerd de 'unieke code' van Douglas te activeren, door de gegevens te mailen naar [email protected] Tot grote frustratie lukt dit niet, terwijl telefonisch door de computerstem meneer wel naar dit emailadres is verwezen.
Slechte zaak Bankgiroloterij!... Lees meer
Ik heb gebeld met Douglas op 31 december om mijn lot te activeren.Kreeg toen het e-mail adres [email protected] is onjuist,graag het goede mailadres Lees meer
Mijn unieke code wordt niet geaccepteerd volgens jullie voorwaarden. Lees meer
Wilde telefonisch bank grio loterij lot no. opgeven van het Douglas lot. Moest e-mail met gegevens sturen. Krijg e-mail retour.
E-mail adres incorrect: [email protected]. Lees meer
Net zoals mijn voorgangers hoor ik op het telefoonnummer dat ik info moet mailen aan [email protected]. Dit is raar en bijna onverstaanbaar ingesproken. Hoe deel te nemen? Waardeloze actie zo. Lees meer
Bankgiroloterij is al weken telefonisch niet te berijken. Zullen terugbellen na ingave telefoonnummer, maar dat gebeurd niet. Nu geven ze 31 december aan, dat je je lot kunt activeren via Douglas@Bankgiroloterij. Helaas ook niet mogelijk. Dis is zowel van de... Lees meer