Mijn Klacht:
Bestelling op 4 januari 2018 gedaan voor 2 boompjes, 1 zat te strak ingepakt en kwam geknakt uit de verpakking. Direct klacht ingediend per mail met foto’s. Geen reactie. Een week later gebeld en de klantenservice gaf aan dat het makkelijker was een nieuwe boom op te sturen dan geld terug te storten. Prima, dan graag een nieuwe boom. Op 30 januari nog steeds geen nieuwe boom, gemaild waar deze blijft.
De 2e boom was na 2 weken ook dood gegaan. Maar dat zou natuurlijk ook aan mijn groene vingers kunnen liggen.
In februari en maart nog een aantal keer gebeld maar de klantenservice lag eruit ‘excuses voor het ongemak’. 28 maart nog eens gemaild dat ik mijn geld terug wil.
Nu in mei kun je eindelijk de klantenservice weer bellen, echter blijf je dan oneindig lang in de wacht staan en staat er niemand je te woord.
Gewenste Oplossing:
Geld terug van de boom en voor andere consumenten de mogelijkheid om klantenservice te bereiken.


