Klacht: valse profiel

Kansila op 31 december 2012 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 31 december 2012

Er is een klacht ingediend over een valse profiel op Badoo.com, waarbij een onbekende persoon het telefoonnummer van de klager heeft gebruikt. De klager heeft geen account op Badoo en ervaart hinder van ongewenste telefoontjes. Er wordt verzocht om het valse profiel te verwijderen.

Mijn Klacht:

iemand heeft een valse profiel van mij gemaakt met gsm nr er op, ik zelf heb geen badoo,dit zelfde persoon had dat ook gedaan op twoo, op twoo is het ondertussen al geblokkeerd door twoo team. ik word constant lastig gevallen door onbekend nummers, gelieve dat vals profiel te verwijderen aub.hier is de link http://badoo.com/0306413392/?r=2uR73&p=21

Gewenste Oplossing:

dat valse profiel laten verwijderen

want een normale meisje zou haar eigen nooit zwart maken op zo een site

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM