Klacht: klacht

superman31 op 09 maart 2012 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

We hebben een verzoek bij Google ingediend om het profiel zo spoedig mogelijk uit hun zoekresultaten te verwijderen. Google doet er vaak zo'n 1-2 dagen over om zulk soort verzoeken te verwerken.

Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 9 maart 2012

Een gebruiker van Badoo.com heeft een probleem gemeld over het verschijnen van zijn profiel en foto op Google, ondanks het verwijderen van zijn account. Na een recente heraanmelding en opnieuw verwijderen van het profiel, blijft de informatie zichtbaar bij het intypen van zijn naam. De gebruiker wenst dat deze gegevens niet meer toegankelijk zijn.

Mijn Klacht:

heb ooit een profiel aangemaakt bij Badoo en heb hem verwijderd! Tot mijn verbazing zie ik mijn foto staan en geheel het account op google als je mijn naam intikt: Robert Frenk
Een maand geleden heb ik me weer aangemeld en weer het profiel verwijderd wat ik gelezen had op forums maar tevergeefs dit heeft niet geholpen.
Wil niet dat als je mijn naam: Robert frenk intypt dat er van alles te zien is!

Gewenste Oplossing:

Graag totaal verwijderen zodat hij niet op Badoo staat als op google!

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Badoo.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Badoo.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Badoo.com

14 jaren geleden - Hallo, Wanneer u lid wordt heeft u de optie om in uw "Instellingen" de privacy-instellingen te wijzigen voor uw profiel. Als u de 3de optie in de privacy-instellingen de-activeert, kunnen zoekmachines, zoals Google, niet uw Badoo-profiel oppikken. Zoekmachines doen er helaas vrij lang over voordat zij verwijderde pagina's uit hun zoekresultaten halen. We hebben een verzoek bij Google ingediend om het profiel zo spoedig mogelijk uit hun zoekresultaten te verwijderen. Google doet er vaak zo'n 1-2 dagen over om zulk soort verzoeken te verwerken. Met vriendelijke groet, Badoo Klantenservice

Badoo.com

Heeft op 09 maart 2012 om 18:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben een verzoek bij Google ingediend om het profiel zo spoedig mogelijk uit hun zoekresultaten te verwijderen. Google doet er vaak zo'n 1-2 dagen over om zulk soort verzoeken te verwerken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM