Mijn Klacht:
Hierbij wil ik een klacht indienen en internetoplichting melden over de webshop www.athleteshop.nl.
Ik heb bij genoemde webshop een product besteld dat door mij betaald is, maar niet door Athleteshop geleverd is. Ik kreeg van Athleteshop meerdere mails dat de levering uitgesteld was. Na geen mails meer te hebben ontvangen en ook nog niet het bestelde product te hebben ontvangen er achteraan gemaild. Ik kreeg 2x een toezegging dat het product op een bepaalde datum nu toch echt geleverd zou worden. Deze toezegging werd beide keren niet nagekomen.
Omdat ik er geen vertrouwen meer in had dat ik het product geleverd zou krijgen, hen nogmaals gemaild en verzocht het betaalde bedrag per ommegaande terug te storten. Dat is inmiddels 2 weken geleden. Ik kreeg een creditfactuur en de belofte dat ik mijn geld terug zou krijgen binnen 7 a 10 werkdagen. Die termijn is wat mij betreft veel te lang en verstrijkt morgen. Ik heb mijn geld nog niet terug en ga er vanuit dat ik opgelicht ben. Dat heb ik ze gisteren ook gemeld, maar geen reactie meer ontvangen.
Update 22 juni: bedrag is teruggestort. Ik heb via het contactformulier op de website aangegeven de zaak in incasso te gaan geven. Daarna was het in 2 werkdagen afgehandeld. Wettelijk hadden ze dat binnen 14 dagen na annulering moeten doen.
Gewenste Oplossing:
Geld per direct terug ontvangen.


